Kullanıcı Girişi

Faydalı BağlantılarAnket

Açık Lise konusunda yeterince bilgi sahibi misiniz?

Oyu Gönder
Sonuçları Göster

ÖNEMLİ DUYURU!!! 12. Sınıf Beceri Eğitim Uygulama İşlemleri Düzenle Sil10.01.2019

19 Ocak Cumartesi günü saat 10:00'da işletmelerde beceri eğitimi sınavı yapılacaktır. Staj yapan tüm 12.sınıflar sınava girmek zorunda olup beceri eğitimi sınavına gelmeden önce dikkat edilmesi gereken aşamalar aşağıda yer almaktadır.

Okulumuz MAOL yüzyüze eğitim kapsamında 2018-2019 Eğitim-Öğretim dönemi için kayıt yenileyen tüm bölüm öğrencileri staj yapmakla yükümlüdürler. Bu nedenle Bilişim, Muhasebe ve Pazarlama bölümü 12. sınıf öğrencilerinin ACİL olarak okulumuzdan staj dosyalarını almaları gerekmektedir. NOT ( SGK yönetmeliği kapsamında son sınıf öğrencilerine sigorta girişi yapıldığından staja başlama ve devam etme yükümlülükleri bulunmaktadır) 

STAJ DOSYASINI ALAN ÖĞRENCİLERİN YAPMASI GEREKEN İŞLEMLER;

1. 2 Nüsha staj sözleşmesi düzenleyip okulumuza getirmeleri ( mutlaka işyeri kaşe ve imzası olacak)

2. Staj dosyası sonunda bulunan devam devamsızlık çizelgelerini aylık olarak düzenli şekilde getirmeleri ( SGK gün sayısı dikkate alındığından devamsızlık günleri önemli)

3. Staj çalışmaları kapsamında her öğrenci kendi bölüm stajı ile ilgili STAJ KLASÖRÜ düzenleyip 19 OCAK saat 10:00'da klasörü getirmeleri

4. 1. dönem sonu için İŞYERİ DEĞERLENDİRME FORMU içinde bulunan NOT FİŞİNİ  işyeri kaşe ve imzası yapılmış şekilde 19 OCAK saat 10:00'da getirmeleri gerekmektedir. 

NOT: Aylık devam devamsızlık çizelgesi, İşyeri Klasörü ve İşyeri notunu getirmeyen öğrenciler BECERİ EĞİTİM SINAVINA alınmayacaklardır. 

 

Muhasebe bölümü öğrencilerinin STAJ KLASÖR' ü - SİYAH renkte olacaktır.

Pazarlama bölümü öğrencilerinin STAJ KLASÖR'ü - MAVİ renkte olacaktır.

Bilişim bölümü öğrencilerinin STAJ KLASÖR'ü - KIRMIZI renkte olacaktır.


Bu Haber 484 kez görüntülendi.